Facebook » Facebook Facebook - přihlášení na Facebook

Facebook

Facebook je v České republice nejznámější a nejpoužívanější sociální síť. Na podzim roku 2012 tento fenomén používala již miliarda uživatelů. Facebook může být používán v šedesáti osmi různých jazycích.

Jak na Facebook

Facebook může fungovat jako několik programů, které dříve fungovali zvlášť. Tato sociální síť má spoustu různých funkcí a může spojovat přátele z celého světa. Na rozdíl od jiných seznamovacích serverů a chatů se na Facebooku stávají přáteli většinou jen lidé, kteří se znají z reálného života. Díky tomu pak mohou sdílet své každodenní zážitky zcela bez obav.

Facebook skupiny

Zajímavou možností, kterou Facebook nabízí je funkce, díky které můžete fotografie i zprávy, takzvané statusy, které na svou Facebook zeď posíláte, sdílet pouze s konkrétními lidmi. Stačí rozdělit si své přátele do skupin a pak můžete například obecné myšlenky a nápady sdílet se všemi přáteli, kolegy i se šéfem. Pracovní záležitosti například nemusí vidět vaši přátelé, ale proberete je jen s kolegy, no a fotografie z dovolené můžete ukázat jen těm bližším lidem z vašeho okolí. Tato funkce pomáhá předcházet četným problémům, které neopatrné sdílení myšlenek již přineslo.